Оренда повноповоротного екскаватора JCB 160W в Києві і області

Оренда повноповоротного екскаватора JCB 160W в Києві і області

Оренда повноповоротного екскаватора JCB 160W в Києві і області

Мін.замовлення: 8 год. Ціна за 1 годину (+подача) від: 1125 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 1125 грн.

Екскаватори JS160W можуть використовуватися для підйому, екскаваторних робіт, вирівнювання грунту, розвантаження і виконувати роботи з використанням навісного обладнання. Тобто ці екскаватори являють собою універсальні машини, високу продуктивність яких забезпечує можливість з легкістю і точно виконувати широкий спектр різноманітних робіт.

ТОП-7 найбільш популярних послуг екскаватора JCB 160W:

1. Риття котлованів.
2. Переміщення грунту.
3. Засипка фундаменту.
4. Риття траншей під комунікації.
5. Ландшафтні роботи.
6. Благоустрій, озеленення.
7. Ремонт доріг.

Технічні характеристики:

 

Обсяг ковша м3 0,9
Глибина копання м. 5,6
Вага машини кг. 17000
Мотужність двигуна л/с 154
Додаткове обладнання Ковш
Гідромолот
Бульдозерний відвал
Тип екскаватора Колісний, повноповоротний, будівельний.
Характеристики екскаватора JCB 160W
Характеристики екскаватора JCB 160W

Машини JS160W мають масу 17 тонн і відносяться до тяжких екскаваторів, відповідним для виконання найсерйозніших завдань. Спецтехніка серії характеризується надійністю, високим ресурсом і значною продуктивністю в поєднанні з паливною економічністю. Застосовувані у виробництві екскаваторів вузли відповідають найсуворішим критеріям якості та виготовлені провідними брендами. Інші переваги машинн:

  • застосування економічного та високопродуктивного двигуна Dieselmax, що характеризується підвищеним крутним моментом на малих обертах. Всі мотори відповідають вимогам, пред'явленим екологічним стандартом Tier 3 і мають збільшені сервісні інтервали. Всі вузли двигуна колісного екскаватора JCB JS160W відрізняються простим доступом для ремонту і планового техобслуговування;;
  • значна міцність конструкції. Основа екскаватора являє собою потужну зварену раму. Завдяки застосуванню коробчатої рами, виготовленої з високоміцної сталі, машина відрізняється підвищеною стійкістю навіть при роботі на нестабільних грунтах. Стріла і ручка колісного екскаватора JCB JS160W посилені в найбільш критичних місцях і мають внутрішні перегородки, що дозволили збільшити жорсткість при збереженні колишньої ваги;
  • значна продуктивність. Зусилля відриву на ковші полноповоротного колісного екскаватора JCB JS160W становить 105 кН, що забезпечує високу продуктивність при виконанні найскладніших земляних робіт. Система багатофункціонального управління дозволять оператору самостійно вибирати режим роботи гідросистеми в залежності від поставленого завдання. Автоматика екскаватора самостійно переводить двигун в режим холостого ходу при простоюванні техніки;
  • безпечна і комфортна робота. При розробці колісних екскаваторів JCB JS160W значну увагу було приділено створенню зручною та ергономічною кабіни зі збільшеною площею скління. Спеціальна демпфуюча система поглинає ударні навантаження, що виникають при роботі гідроциліндрів, що знижує стомлюваність оператора. Всі екскаватори серії оснащуються клімат-контролем, іммобілайзером і системою розширеного моніторингу, що дозволяє відстежувати стан основних параметрів машини;
  • изька вартість і простота обслуговування. Інтервали змащювання стріли і ручки екскаваторів серії JS160W становлять 1000 годин, термін служби масла досягає 5000 годин. Основні агрегати знаходяться в одній площині і розташовуються в безпосередній близькості. JS160W відмінно підходить для важких земельних роботи від капотаJS160W отлично подходит для тяжёлых земельных работ.

 

JS160W - колісний гідравлічний екскаватор від компанії JCB. Дуже добре підходить для важких земельних робіт і будівельних робіт в межах міста.

Використання колісної бази надає високу маневреність машині, а останні інженерні розробки забезпечують зручність роботи і високу продуктивність. Відрізняється високою продуктивністю і разом з цим досить низькою витратою палива. Ідеальний розподіл ваги робить цей екскаватор одним з найкращих в своєму класі.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг екскаваторів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг екскаватора), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.