Оренда навантажувачів в Києві та Київській області

Послуги навантажувачів JCB, Linde, Bobcat, XCMG. Ціни оренди від 450 грн. на годину.

Оренда навантажувачів в Києві Навантажувач - самохідна вантажна машина, призначена для виконання операцій підйому, захоплення, транспортування, укладання вантажів у відвали, штабелі, транспортні засоби. Виконання будь-яких робіт пов'язаних з навантаженням-розвантаженням сипких матеріалів передбачає використання фронтального навантажувача, який допомагає значно скоротити тимчасові витрати, а також трудовитрати на вивантаження або навантаження.

Оскільки наявність власної техніки для компанії є недоцільним, оптимальним рішенням стає оренда фронтального навантажувача. В даний час послуги навантажувача дуже актуальні і користуються великим попитом, будучи найбільш зручним і економічним способом ведення діяльності.

Наша компанія пропонує вигідні умови оренди навантажувачів, і надаємо спеціально навчених операторів для їх експлуатації. Також, ми подбали про доставку фронтального навантажувача до місця проведення робіт. За допомогою послуги фронтального навантажувача можна прибрати сміття, очистити територію від снігових завалів, розробити пухку або мерзлий грунт. Аренда фронтального навантажувача сприяє оперативному виконанню земляних робіт, робіт з планування майданчиків, знесення споруд і об'єктів, а також значно полегшує виконання навантажувально-розвантажувальних будівельних або господарських робіт. Застосування техніки значно полегшує виконання навантажувально-розвантажувальних робіт

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг з оренди навантажувачів:

  • консультації з підбору спецтехніки, призначеної для роботи на об'єкті замовника;
  • короткочасна і довготривала оренда техніки;
  • рекомендації щодо безпечного та максимально ефективного використання спецтехніки;
  • транспортування обладнання до місця проведення робіт і назад;
  • заправка орендованій техніки паливом, заміна масла і інших робочих рідин;
  • технічне обслуговування.