Оренда навантажувачів: Київ + Київська область + Україна

⭐ ТОП-6 послуг навантажувачів без посередників. ⭐ Оренда навантажувача можлива цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені водії. ⭐ Ціна від 688 гривень за годину.

Оренда навантажувача

Оренда навантажувача Навантажувач - це самохідна спецтехніка для захоплення, переміщення і складування вантажів за допомогою вил, ковша, щипців та інших пристосувань в штабелі, відвали або в автотранспорт для перевезення.

Види навантажувачів

За типом захоплення вантажу навантажувачі ділять на вилочні й ковшові.

Вилочні навантажувачі (наприклад: JCB 540-170 з телескопічною стрілою і кріпленнями для змінного обладнання, Linde H80D) використовуються на складах, у виробництві, торгівлі, сільському господарстві. Оснащені вилковим захватом, який встановлюється на каретку або стрілу і переміщує вантажі на палетах.

Ковшові навантажувачі (фронтальний XCMG ZL30G, міні навантажувач Bobcat A300) призначені для навантаження-розвантаження сипучих матеріалів, для земляних робіт. Ці машини використовуються на будівельних майданчиках, в дорожньому ремонті і будівництві, на фермах і полях, в комунальному господарстві.

На класифікацію навантажувачів впливає і тип їх двигунів. Вони бувають:

 • електричні;
 • дизельні;
 • бензинові;
 • газові.

Як вибрати потрібний навантажувач

Послуги навантажувачів в КиєвіВизначив фронт робіт з навантаження-розвантаження, важливо вибрати техніку, яка може впоратись з наміченим завданням в повному обсязі в найкоротші терміни. Для цього потрібно враховувати не тільки тип навантажувача і на якому паливі він працює, але і масу інших нюансів:

 • вантажопідйомність техніки;
 • потужність двигуна;
 • висоту підйому ковша, каретки, стріли;
 • надійність виробника і можливість сервісного обслуговування;
 • безпеку оператора і максимальний ресурс роботи навантажувача.

І, звичайно, особливий пункт - вартість цієї сучасної і вельми недешевої спецтехніки. Якщо навантажувач потрібен в режимі 24/7 цілий рік без вихідних, - то, можливо, є сенс його придбати. Але якщо така експлуатація техніки не передбачається, варто взяти навантажувач в оренду.


Застосування і ТОП-6 послуг навантажувачів

Залежно від виду орендованого навантажувача можна здійснити:

 • вантажно-розвантажувальні будівельні або господарські роботи;
 • прибирання сміття;
 • очистку території від снігових завалів;
 • розробку грунту;
 • роботи по плануванню майданчиків;
 • знесення споруд і об'єктів.

Переваги оренди навантажувача в компанії Техно-Лідер

Оренда вилочного або ковшового навантажувача в компанії Техно-Лідер має ряд істотних "плюсів":

 1. Ви економите кошти на зберігання, техобслуговування і придбання комплектуючих, так як наші навантажувачі прибувають на місце робіт в стані 100% готовності точно в строк і їдуть відразу після закінчення роботи;
 2. Ви не витрачаєте час на пошук і навчання персоналу - операторів, механіків, - оскільки навантажувачі від Техно-Лідера обслуговують кваліфіковані співробітники компанії;
 3. Вам не потрібно займатися паперовою роботою, оформляючи дозволи та ліцензії;
 4. у Вас є можливість вибрати гнучкі умови співпраці та оплати послуг навантажувача.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг навантажувачів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуги навантажувача), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.