Оренда автовишок: Київ + Київська область + Україна

⭐ ТОП-5 послуг автовишок без посередників. ⭐ Оренда автовишки можлива цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені водії-оператори. ⭐ Ціна від 687 гривень за годину.

Оренда автовишки

Оренда автовишкиЗмонтовані на автомобільних шасі підйомні механізми — автовишки — відрізняються мобільністю і маневреністю. Їх використовують там, де є обмеження в часі на будівельні, монтажні, ремонтні, господарські роботи, або мало місця для маневру: при монтажі, фарбування і утепленні фасадів будівель, налагодження ліній електропередач і навіть при зйомці масштабних сцен в кіно.

Види автовишок

Автовишки відрізняються за типом автомобільної бази, на якій встановлено підйомний механізм. А також — вантажопідйомністю, висотою і принципом висування. По конструкції підйомника автовишки поділяються на:

 • ліктьові (Зил ВС-22, Камаз ВС-28, Камаз 30 м), висотою підйомника 22, 28 і 30 м відповідно);
 • телескопічні (АП — 18).

Залежно від профілю запланованої роботи, орендар вибирає потужну ліктьову або маневрену телескопічну автовишку і використовує її для підйому на задану висоту обладнання, робочого персоналу, матеріалів.

Призначення та ТОП-5 послуг автовишок

Автовишки орендують для широкого спектра ремонтних, будівельних та господарських потреб, де потрібна підвищена маневреність і мобільність:

 • в будівництві, коли мати власну техніку нерентабельно;
 • для разових робіт, наприклад, утеплення фасаду будинку, кронування дерев;
 • для сезонних робіт — очищення балконів і дахів від бурульок і заледеніння, установки, ремонту та техобслуговування кондиціонерів;
 • для установки ремонтних конструкцій і рятувальних робіт;
 • для монтажу реклами.

Скрізь, де є необхідність в підйомі робітників, обладнання та матеріалів на висоту від 18 до 30 м, можна використовувати автовишку.

Переваги оренди автовишок в компанії Техно-Лідер

Послуги автовишки в Києві

 1. Компанія Техно-Лідер надає в оренду техніку, здатну виконувати будівельні, ремонтні та інші роботи на великій висоті і важкодоступних місцях.
 2. Кваліфіковані співробітники компанії позбавлять орендаря від необхідності шукати підготовлений персонал і оплачувати ремонт несправної техніки.
 3. Вся спецтехніка подається безпосередньо на об’єкт, а ціни на послуги вважаються за 1 годину (з мінімальним завантаженням в 4 години), що вигідно, коли мова йде про сезонні і разові послуги.
 4. Компанія Техно-Лідер має дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки, замовнику немає необхідності займатися «паперовими» і юридичними процедурами.
 5. Гнучкий підхід до оплати оренди і послуг фахівців дозволяє вибрати найбільш оптимальний алгоритм співпраці.
   

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг автовишок в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуги автовишки), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.