Оренда автовишок в Києві та Київській області

Послуги автовишки в Київській області без посередників. Автовишка в оренду з висотою підйому 18, 22, 28, 30 метрів. Ціни від 400 гривень за годину.

Оренда автовишки

Змонтовані на автомобільних шасі підйомні механізми — автовишки — відрізняються мобільністю і маневреністю. Їх використовують там, де є обмеження в часі на будівельні, монтажні, ремонтні, господарські роботи, або мало місця для маневру: при монтажі, фарбування і утепленні фасадів будівель, налагодження ліній електропередач і навіть при зйомці масштабних сцен в кіно.

Види автовишок

Автовишки відрізняються за типом автомобільної бази, на якій встановлено підйомний механізм. А також — вантажопідйомністю, висотою і принципом висування. По конструкції підйомника автовишки поділяються на:

 • ліктьові (Зил ВС-22, Камаз ВС-28, Камаз 30 м), висотою підйомника 22, 28 і 30 м відповідно);
 • телескопічні (АП — 18).

Залежно від профілю запланованої роботи, орендар вибирає потужну ліктьову або маневрену телескопічну автовишку і використовує її для підйому на задану висоту обладнання, робочого персоналу, матеріалів.

Призначення автовишок

Автовишки орендують для широкого спектра ремонтних, будівельних та господарських потреб, де потрібна підвищена маневреність і мобільність:

 • в будівництві, коли мати власну техніку нерентабельно;
 • для разових робіт, наприклад, утеплення фасаду будинку, кронування дерев;
 • для сезонних робіт — очищення балконів і дахів від бурульок і заледеніння, установки, ремонту та техобслуговування кондиціонерів;
 • для установки ремонтних конструкцій і рятувальних робіт;
 • для монтажу реклами.

Скрізь, де є необхідність в підйомі робітників, обладнання та матеріалів на висоту від 18 до 30 м, можна використовувати автовишку.

Переваги оренди автовишок в компанії Техно-Лідер

 1. Компанія Техно-Лідер надає в оренду техніку, здатну виконувати будівельні, ремонтні та інші роботи на великій висоті і важкодоступних місцях.
 2. Кваліфіковані співробітники компанії позбавлять орендаря від необхідності шукати підготовлений персонал і оплачувати ремонт несправної техніки.
 3. Вся спецтехніка подається безпосередньо на об’єкт, а ціни на послуги вважаються за 1 годину (з мінімальним завантаженням в 4 години), що вигідно, коли мова йде про сезонні і разові послуги.
 4. Компанія Техно-Лідер має дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки, замовнику немає необхідності займатися «паперовими» і юридичними процедурами.
 5. Гнучкий підхід до оплати оренди і послуг фахівців дозволяє вибрати найбільш оптимальний алгоритм співпраці.