Оренда екскаватора-навантажувача JCB 4CX в Києві і області

Оренда екскаватора-навантажувача JCB 4CX в Києві і області

Оренда екскаватора-навантажувача JCB 4CX в Києві і області

Мін.замовлення 4 год 6000 грн, 8 год 8000 грн +подача: 1000 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 1000 грн.

Даний екскаватор широко використовується в будівництві, дорожньому ремонті, комунальному господарстві.

ТОП-8 найбільш популярних послуг екскаватора JCB 4CX:

1. Розробка, укладання, ущільнення і вантаження грунту.
2. Риття котлованів.
3. Переміщення грунту.
4. Засипка фундаменту.
5. Риття траншей під комунікації.
6. Ландшафтні роботи.
7. Благоустрій, озеленення.
8. Ремонт доріг.

Технічні характеристики:

Модель

Корисна потужність двигуна

Трансмісія

Режим рульового управління

Глибина копання

Ємність фронтального ковша

Вага

JCB 4CX

71/100 кВт / л.с.

напівавтоматична Powershift / автоматична Autoshift

4W

4,98-6,14 м

1,3 куб.м

9 т.

Характеристики JCB 4CX

На екскаватор-навантажувач JCB 4CX встановлена механічна система компенсації кута нахилу ковша при підйомі стріли, що виключає розсип матеріалу при вантажуванні.

Оснащеність двигуна.

Конструкція і розташування двигуна забезпечують безперешкодний доступ до всіх вузлів і агрегатів при проведенні щоденних перевірок та проведенні регламентних технічних обслуговувань.
Тип палива - Дизельне
Паливний фільтр - Змінні картриджі плюс сепаратор для відділення води від дизельного палива
Повітряний фільтр - Двохступеневий циклонного типу з сухим елементом
Масляний фільтр і мастило - Повнопотоковий
Система охолодження - Вентилятор під тиском 1 бар.

Кабіна.

 • Кабіна FORPS / ROPS захищає оператора від падаючих предметів і в разі перекидання машини. Велика площа заскління 6,4 м і вдалий дизайн кабіни створюють хороший огляд, забезпечуючи безпеку оператора. Кабіна відповідає стандартам ISO 3471 і 3449 (SAE J1040 b J231).
 • Повністю регульоване сидіння в поєднанні з ергономічним розташуванням органів управління.
 • Найнижчий рівень шуму в кабіні.
 • Радіо в стандартній комплектації плюс 2 динаміка для стерео звуку.
 • Легкий доступ в кабіну через двоє дверей. Задні бічні стекла можуть відкриватися повністю або частково, забезпечуючи додаткову вентиляцію. Стандартна комплектація включає: ремінь безпеки, 3-х швидкісний кондиціонер, омивачі переднього і заднього скла, задній і передній сигнал, дзеркала заднього виду, легко очищувальна підлогу.
 • Приладова панель розташована праворуч і обладнана додатковою кришкою, яка захищає її від пошкоджень. На панелі знаходяться: покажчик числа обертів, лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, покажчик температури охолоджуючої рідини, цифровий лічильник пройденого шляху, годинник.
 • Кондиціонер встановлюється в кабіну додатково. Він забезпечує відмінне охолодження, особливо якщо робота здійснюється в жарку погоду.
 • Механічна підвіска сидіння забезпечує оператору додатковий комфорт.
 • Є можливість додаткової установки сидіння на підвісці з підігрівом, яке забезпечує додатковий комфорт. Сидіння з автоматичною компенсацією залежно від ваги оператора.
 • У кабіні є машина для приготування напоїв.
 • Обігрів лобового скла видаляє намерзлий лід за лічені секунди.

 

Гальмівна система.

Экскаватор-погрузчик JCB 4CX

Гальмівна система забезпечує надійне і ефективне гальмування машини. Саморегулюючі дискові гальма розташовані в масляній ванні кратера моста, завдяки чому не перегріваються і забезпечують ефективне гальмування при великому терміні служби.

 • Гальмування чотирма колесами.
 • Педалі гальма забезпечують більш вузький радіус повороту і гарантують відмінну керованість на слизькій поверхні.
 • Автоматична компенсація забезпечує "пряме" гальмування машини.
 • Резервний акумулятор забезпечує максимальну безпеку в будь-яких умовах і в разі якщо зламаний. двигун застосовує 4-х колісне гальмування.
 • більшений відступ в гальмівному пакеті зменшує тертя і дозволяє економити паливо.
 • Гальмівна система використовує масло основний гідравлічної системи, що усуває необхідність в окремому резурвуарі масла для гальм, що знижує витрати на обслуговування.
 • Діаметр диска 220 мм, площа тертя одного гальма 1290 см2.

Система компенсації SRS

Система компенсації SRS призначена для пом'якшення та поглинання ударів, які сприймаються колесами при переміщенні машини по пересіченій місцевості з наповненим вантажним ковшем. Система амортизує удари і забезпечує плавність переміщення важеля механізму навантажувача разом з ковшем щодо поверхні землі і самої машини при русі машини по нерівній поверхні. Система SRS складається з балона з сухим азотом і гідроакумулятора, заповненого гідравлічним маслом, які встановлені в одній лінії з гідроциліндрами підйому стріли навантажувача.

Коробки передач.

Коробки передач JCB спроектовані і розраховані спеціально для установки на екскаваторах-навантажувачах. Синхронізована, чотиришвидкісна коробка передач JCB Syncroshuttle з електричним управлінням гідротрансформатором дозволяє на ходу плавно перемикати передачі. Коробка передач JCB Powershift з одним важелем перемикання передач і реверсу на рульовій колонці. Один електричний перемикач передач і реверсу дозволяє швидко і плавно змінювати швидкість і напрямки руху машини під навантаженням.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг екскаваторів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг екскаватора), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.