Оренда Снігоприбиральної Техніки Київ + Київська Область

Прибирання Снігу + Вивезення + Чистка. ⭐ Оренда Снігоприбиральної Техніки в Києві та області можлива цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені оператори техніки. ⭐ Ціна від 750 грн за годину.
Оренда Снігоприбиральної Техніки Київ + Київська Область

Оренда Снігоприбиральної Техніки Київ + Київська Область

Своєчасне прибирання снігу на території як приватного будинку, так і цілого котеджного селища, наприклад, паркування перед торговим центром і іншими об'єктами стає запорукою комфортних і безпечних пересувань.

Своєчасне прибирання снігу дозволяє запобігти пробки, ДТП і нещасні випадки.

Однак у служб ЖКГ немає для цієї процедури спеціалізованої техніки - і тоді на допомогу комунальникам приходять приватні організації.

Ціна: Договірна
Категорія:

Оригінальний спосіб усунення бурульок від Техно-Лідер


 

Замовити прибирання снігуАномальні снігопади не рідкість для Києва. Ось приклади за кілька недавніх років, про снігопади і наслідків після них:

  • У березні 2013 року в Києві випала рекордна кількість снігу. Снігопади в Україні тоді побили 100-річний рекорд - снігом завалило захід, центр і північ країни. Кількість снігу, яке випало в Києві за добу (21 березня), не спостерігалося не тільки в березні, але і взимку починаючи з 1881 року Сильний снігопад, що обрушився на Київ, паралізував столицю і в місті було оголошено надзвичайну ситуацію. Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, за добу в столиці випало 50 мм опадів (при місячній нормі 47 мм).
  • 5 лютого 2015 року, сильний снігопад в Києві, який почався ще вночі і, як прогнозувалося, тривав весь день, став причиною численних заторів і ДТП в місті. Багатьом жителям столиці довелося пішки добиратися до станцій метро через неможливість пересуватися наземним транспортом. ДАІ закликали автомобілістів утриматися від поїздок на особистих автомобілях.

 

Ми допоможемо Вам впоратися з надмірно випавшим снігом. Прибирання площ здійснюється швидко і якісно із застосуванням спеціалізованої техніки. У нас є ціла група машин, які відмінно справляються з прибиранням снігу. Частина з них має функцію розпилення протиожеледними реагентами.

Своєчасне прибирання снігу

Продумана організація прибирання снігу, дає можливість успішно досягати таких цілей:

  • економії часу;
  • високої результативності;
  • мінімальної витрати паливно-мастильних матеріалів;
  • абсолютної безпеки збиральних робіт для оточуючих людей і транспортних засобів;
  • дбайливого ставлення до декоративно-функціональних елементів навколишнього ландшафту, включаючи зелені насадження і елементи дорожнього покриття.