Оренда Житлових Побутівок в Києві і Області

Оренда побутівок під житло.

Оренда побутівок під житлоДуже часто людям для житла доводиться використовувати тимчасові побутівки. Благо, що сьогодні такі тимчасові побутові приміщення можуть забезпечити комфортні умови проживання. Так як сучасні битовки обладнані згідно всіх норм євро стандартів. Головна перевага побутівок в їх мобільності. Це означає, що по закінченню будівництва їх швидко можна перевезти з об'єкта за допомогою крана маніпулятора.

В основному житлові вагончики використовуються як дачні будиночки, як тимчасове житло для будівельників, а також для створення вахтових селищ. Всі житлові вагончики, в залежності від класу виготовляються з металу або з дерева. Каркас житлових побутівок виключно металевий, він більш надійний і довговічний. Тому перевозити такі битовки можна не побоюючись, що після, скажімо десяти перевезень побутівка розвалитися. З металевим каркасом це виключено.

Побутівок з дерев'яними каркасами ми не доставляємо. В середньому термін служби житлових побутівок за умови її мінімальних переміщень доходить до 15 -20 років. Побутівки для проживання найчастіше укомплектовані двох ярусними ліжками, поличками, шафками і міні кухнею. Є в наявності також і санітарні приміщення з душем і санвузлом. Усередині житлові вагончики в залежності від класу оздоблюються плитами OSB, вагонкою, деревом або оргалитом.

Металеві житлові вагончики - це блок-контейнери, які при необхідності шикуються один на один, формуючи цілі гуртожитку. Таким чином збільшується корисна площа, економлячи при цьому площу ділянки.

Швидке введення в експлуатацію - Створення вахтових селищ протягом декількох годинПереваги житлових побутівок:

  • Швидке введення в експлуатацію. Створення вахтових селищ протягом декількох годин.
  • Мобільність. Можливість багаторазового переміщення побутівок по об'єкту.
  • Простота транспортування. Перевезення будь-яким видом транспорту: крани-маніпулятори, автокрани, автонавантажувачі.
  • Комфортні умови для житла. Сучасна система вентиляції, утеплення битовки по всьому периметру, ергономічні меблі, екологічні матеріали і т. ін.

Безліч модифікацій планувальних рішень - легко підберемо потрібний варіант!

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.