Оренда екскаваторів в Києві та Київській області

Послуги екскаватора: Гусеничний і колісний екскаватор в оренду без посередників. Ціни від 725 грн. на годину.

Оренда екскаватора в Києві Оренда екскаватора в Києві - послуга, без якої сьогодні неможливо обійтися, виконуючи земляні роботи, виїмку і розробку грунтів, копку котлованів в столиці і області. В автопарку нашої спецтехніки - широкий вибір не тільки автомобільної техніки, а й землерийної, завдяки якій можна виконати такі будівельні роботи як:

 • копка котловану;
 • риття траншей під комунікації;
 • планування території;
 • розробка грунту;
 • ландшафтні роботи;
 • вирівнювання земельної ділянки.

Замовляючи в оренду повноповоротний екскаватор в Києві, ви отримуєте техніку в технічно справному стані, заправлену паливом. Послуги екскаватора Компанія "Техно-Лідер" пропонує екскаватори різних видів, призначення та потужності, а саме: екскаватор-навантажувач, міні-екскаватор, екскаватор на гусеничному і на колісному ходу з обсягами ковшів від 0,1 м3 до 2,3 м3. Наша землерийна спецтехніка не старші 2010 року випуску, тому можна розраховувати на її надійність. Усі пропоновані в оренду екскаватори регулярно проходять технічний огляд і сервісне обслуговування. На об'єкт техніка приїжджає в повній готовності до роботи, тому немає необхідності витрачати час на усунення неполадок і налаштування екскаватора на будівельному об'єкті. Оренда екскаватора в нашій компанії - це не тільки професійний підхід в наданні екскаваторних послуг.

Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо, що замовлена ​​спецтехніка буде доставлена ​​на будмайданчик точно в строк і вирішить поставлені завдання за своїм призначенням. Крім того, будь-який екскаватор може бути укомплектований різним навісним обладнанням виходячи з ваших потреб. З варіантів навісного обладнання ми пропонуємо: грейфер, гідромолот, гідроножиці, вила, фреза. Все це можна орендувати окремо або в комплекті з екскаватором. Вартість оренди екскаватора в Київській області в першу чергу залежить від його потужності, обсягу ковша, місця проведення будівельних робіт (мається на увазі віддаленість об'єкту від нашого парку) і тривалості оренди. У нас лояльні умови надання послуг і досить демократична цінова політика. При тривалому терміні оренди надаються істотні знижки до -20%.

Орендуючи екскаватор, Ви завжди заощадите, як мінімум на сервісному обслуговуванні техніки. Ми відповідаємо за якість наданої спецтехніки. Адже тільки що знаходиться в хорошому стані екскаватор здатний продуктивно виконати всі поставлені перед ним завдання. Оператори екскаваторів компанії "Техно-Лідер" - це досвідчені фахівці, які виконають роботу швидко і якісно.

9 причин за якими вибирають "Техно-Лідер":

 1. Ви платите тільки за відпрацьований час. Немає необхідності оплачувати цілу зміну, якщо вам потрібен екскаватор на пару годин.
 2. Обслуговування та зберігання техніки. Всі питання, пов'язані з обслуговуванням, ремонтом, заправкою і стоянкою техніки ми беремо на себе.
 3. Досвідчені екскаваторники. Всі наші оператори мають необхідну кваліфікацію і посвідчення про закінчення курсів з техніки безпеки.
 4. Наші ціни на оренду екскаватора - одні з найменших в Києві. Індивідуальний підхід при ціноутворенні до кожного клієнта.
 5. Здійснюємо виїзд фахівця на об'єкт для консультації і підбору необхідної техніки, а також прорахунку загальної вартості робіт.
 6. Надаємо в оренду сучасні екскаватори, готові до вирішення найскладніших завдань.
 7. Обслуговуємо юридичних і приватних осіб.
 8. Офіційно укладенням договору на оренду.
 9. Забезпечуємо при необхідності цілодобове обслуговування технікою.

Орендуючи екскаватори у нас і ви залишитеся задоволені! Крім Києва, ми працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка, Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка. Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель. Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе. Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів. Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав

продуктивність екскаватора

 

 

фіксована рукоять

телескопічна рукоять

A

Макс, глибина копання (SАЕ)

м

4.24

5.46

В

Виліт стріли - за рівнем землі до центру задніх коліс

м

6.72

7.87

З

Виліт стріли - за рівнем землі до осі каретки екскаватора

м

5.37

6.52

D

Виліт стріли при повному підйомі до осі каретки екскаватора

м

2,74

3.66

і

Бічний виліт - до поздовжньої осі машини

м

5.94

7.09

F

Максимальна робоча висота

м

5.53

6.35

G

Макс. висота завантаження поверх бортів

м

3.84

4.72

J

поворот ковша

°

185

185

 

Зусилля відриву на ковші

кгс

6324

6228

 

Зусилля відриву на рукояті

кгс

3217

3225