ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ ПОСЛУГИ

Київ + Київська область + Україна

ЗНИЖКА ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ до -20%

ПРИ ОПЛАТІ 7 ЗМІН ОДНИМ ПЛАТЕЖЕМ - ЗНИЖКА 10%

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Оренда побутівок І складських контейнерів

При оплаті 4-х місяців оренди - знижка 10%.

8 ПРИЧИН, ЗА ЯКИМИ ВИБИРАЮТЬ НАС

Власний парк спецтехніки

Розумна цінова політика

Консультації фахівця з виїздом на об'єкт

Можлива безкоштовна подача спецтехніки

Кваліфікований навчений персонал

Подача і оренда спецтехніки точно в строк

Цілодобове надання послуг. Прийом замовлень: ПН-НД 8:00 - 20:00

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Відгуки наших клієнтів

НАШИМИ КЛІЄНТАМИ СТАЛИ

ЖК Петровский квартал
Санта Бремор
ТРЦ Skymall
UNIT.City
ТРЦ Euro парк
ТРЦ Lavina
ЖК Министерский
НСК Олимпийский
Світлина 9 - НАШИМИ КЛІЄНТАМИ СТАЛИ

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Email*

Ваш телефон

Ваше питання

Оренда Спецтехніки Київ


Як ми працюємо

1 Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону.

2 Менеджер розраховує вартість замовлення.

3 Укладаємо договір і виставляємо рахунок.

4 Після оплати, надаємо послугу.

5 При повторному замовленні робимо знижки.

Оренда Спецтехніки в Києві у компанії «Техно-Лідер» - це якісне обслуговування при мінімальних витратах. Для будь-яких будівельних компаній або приватних замовників оренда спецтехніки - є найбільш економним рішенням, оскільки ви уникаєте великих фінансових витрат пов'язаних з придбанням і подальшим обслуговуванням необхідної на даний момент спецтехніки.

Послуги спецтехніки в будь-який час

Знаючи про можливості орендувати будь-яку необхідну спецтехніку у компанії «Техно-Лідер», вам більше не потрібно буде переживати про те, як продовжити будівництво. Ми раді запропонувати Вам широкий вибір оренди спецтехніки: послуги автокрана, автовишки, екскаватора, самоскида, довгоміру, крана-маніпулятора та іншу техніку. Наша спецтехніка доступна в будь-який час. Просто зробіть замовлення на той час, який вам потрібно і чекайте замовлену техніку.

Спецтехніка в відмінному стані

Замовляючи спецтехніку в нашій компанії, можете бути впевнені, що всі машини знаходяться в робочому стані, з ними не виникне проблем, вони своєчасно проходять техогляди і ремонтуються. Наші крани, вишки, екскаватори, самоскиди повністю готові до роботи. Це ж можна сказати і про водіїв спецтехніки. Вони професіонали, які мають багаторічний досвід, і для яких немає нездійсненних робіт.

Оренда спецтехніки може бути проведена на будь-який термін від 4 годин, дня, тижня і більше - замовник сам вирішує, на який термін йому потрібна машина. Якщо ви не укладаєтеся за часом, просто зателефонуйте в компанію і продовжите замовлення. Ми прагнемо до тривалої співпраці з кожним клієнтом, тому для постійних клієнтів у нас діє система знижок. Наша спецтехніка завжди до ваших послуг.

Оренда екскаватора, самоскида, автокрана, автовишки та іншої спецтехніки - корисна послуга, яка стає все більш популярною з кожним днем. Вам потрібна спецтехніка? Вас цікавить довгострокова оренда спецтехніки? Просто звертайтеся в «Техно-Лідер»!

 

Карта