Оренда автокрана в Києві і області

Послуги автокранів без посередників. Автокран в оренду вантажопідйомністю 15, 25, 50 тонн. Ціни від 575 гривень за годину.

оренда автокрана в КиєвіТранспортно - будівельна компанія «Технолідер» пропонує послуги оренди автокрана різної вантажопідйомності в будь-який час доби для виконання будівельних, навантажувально-розвантажувальних робіт.

У нас налічується понад 30 одиниць різної підйомної техніки адаптованої під будь-які умови роботи на вашому будівельному майданчику. Наше підприємство має в своєму розпорядженні автокранами вантажопідйомністю від самих компактних 10-ти тонних до великогабаритних, потужних 50-ти тонних кранів. Виліт стріли також варірується від 10 метрів до 38 метрів. Ми робимо все можливе для задоволення всіх потреб наших клієнтів. Тому регулярно відстежуємо потреби ринку будівельної спецтехніки для забезпечення нашого споживача необхідним видом техніки. Модельний ряд автокранів щорічно оновлюється, тому в нашому автопарку немає крана старше 5-ти років, що є важливою перевагою при виборі транспортної компанії для укладення договору оренди спецтехніки.

Замовляючи послуги оренди автокрана в нашій компанії будьте впевнені у своїй безпеці і дотриманні правил безпеки на об'єкті нашими машиністами та стропальниками. Вся техніка надається в технічно справному стані. Вам не доведеться простоювати, втрачаючи дорогоцінний час через поломки. Наша техніка регулярно проходить технічний огляд, автокрани зокрема в обов'язковому порядку проходять ще й частковий і повний технічний огляд крана установки в потрібні терміни. Те ж стосується і машиністів, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, щорічно проходять перевірку знань з охорони праці в центрі післядипломної освіти, що підтверджено відповідним посвідченням і протоколом, щодня перед виїздом на об'єкт проходять медогляд.

Якщо вам потрібна оренда автокрана в Києві - ми раді допомогти. Ми співпрацюємо як з приватними особами так і з юридичними компаніями. Ми знаємо свою справу і відповідально ставимося до будь-якої роботи. Не важливо на який термін ви берете техніку. Ми підлаштовуємось під кожного клієнта. Тому працюємо погодинно.

Вартість оренди автокрана залежить від кількості відпрацьованих годин. Вам не доведеться платити за цілу зміну роботи, якщо потрібно всього лише наприклад розвантажити фуру цегли, арматури і т.д. Ви платите тільки за фактично відпрацьований час. Ви не переплачуюєте. Замовляючи послуги оренди автокрана у нас ви можете переконатися в нашій порядності і компетенції. Всі необхідні документи, а також договір оренди автокрана викладені у нас на сайті. Ми є юридичною компанією, платниками ПДВ. Всю супровідну, бухгалтерську документацію надаємо в термін. Податкові накладні реєструються відразу після оплати. Вартість оренди автокрана залежить від виду, місця подачі та терміну на який замовляється техніка. Працюємо ми як по Києву і так і по всій Київській області. При замовленні автокрана на пару годин, потрібно враховувати, що також вилучається вартість подачі техніки на об'єкт. Також, зверніть увагу, що ми надаємо консультативну підтримку нашим клієнтам. При відсутності на об'єкті виконроба або людини, хто розбирається в техніці, ми здійснюємо виїзд на об'єкт для підбору необхідної техніки і складання плану дій. Для того, щоб зробити замовлення необхідно: оплатити послугу і підписати договір оренди автокрана.