Оренда автокранів: Київ + Київська область + Україна

⭐ ТОП-6 послуг автокранів без посередників. ⭐ Оренда автокрана можлива цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені кранівники. ⭐ Ціна від 688 гривень за годину.

Оренда автокрана

Оренда автокранаПідйомний кран давно став символом будівництва. Де потрібно завантажити, розвантажити, подати на висоту, пересунути з місця на місце об'ємні важкі деталі, комплектуючі або матеріали - там стріли автокранів злітають вгору.

Особливості та види автокранів

Автокрани, на відміну від своїх рейкових побратимів, - це маневрені самохідні підйомні механізми. Вони призначені для переміщення габаритних вантажів, вага яких залежить від технічних можливостей:

 • стійкості шасі;
 • типу, виносу і висоти підйому стріли;
 • вантажопідйомності машини.

Фахівці відрізняють види автокранів в залежності від кількості моторів, які приводять в дію всі механізми.

Автокрани бувають:

 • з одним мотором (і автомобіль, і підйомний механізм приводиться в дію двигуном внутрішнього згоряння);
 • з різними приводами (автокран, в якому кожен механізм має свій двигун - механічний, електричний, гідравлічний або змішаний).

Сучасні автокрани постачають з комплексом пристроїв безпеки із вбудованим приладом фіксації характеристик - "чорним ящиком".

Призначення та ТОП-6 послуг автокранів

Абсолютний фаворит в застосуванні автомобільних кранів - це, безумовно, будівництво. Також за допомогою автокрана можна не тільки розвантажити або переставити потрібний вантаж на будівельному майданчику, а й з високою точністю подати його в задану точку.

Автокрани орендують:

 • для будівельно-монтажних робіт в умовах тісних майданчиків і важкодоступних для рейкового крана місць;
 • для будівництва віддалених об'єктів;
 • для різноманітних ремонтних робіт.
 • в дорожньому будівництві;
 • на підприємствах для розвантаження негабаритних вантажів;
 • в комунальному господарстві.

Маневреність і легкість в управлінні дозволяє автокранам працювати при відсутності широких під'їзних шляхів, у вузьких проїздах, і на тісних будмайданчиках.

Оренда автокрана в компанії Техно-Лідер

Послуги автокрана в КиєвіАвтокран - дорога техніка. Багато забудовників або комунальні підприємства не могли б собі її дозволити, якби не можливості оренди. Техно-Лідер надає в оренду автокрани не старше 5 років навіть великим будівельним компаніям, які вміють рахувати свої гроші і оцінити переваги співпраці з нами, до яких відносяться:

 1. вартість оренди в залежності від відпрацьованих годин;
 2. надання кваліфікованого персоналу для управління технікою;
 3. наявність дозвільних документів на ведення робіт;
 4. в деяких випадках безкоштовна доставка автокрана по Києву та Київській області;
 5. консультаційна підтримка та індивідуальний підхід до потреб клієнта.

Оренда автокрана в компанії Техно-Лідер значно розширить можливості вашого підприємства і зробить його роботу більш сучасною.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг автокранів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуги автокрана), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.