ЖК Міністерський - Демонтаж і перевозка будівельного містечка

Світлина 1 - ЖК Міністерський

Компанія Техно-Лідер не тільки надає в оренду великим забудовникам житлові та офісні битовки для організації робіт на новобудові, але й цілі модульні міста. Така оренда зручна тим, що заощаджуються час, зусилля і кошти на пошук, вибір, покупку і доставку власних модулів або вагончиків.

До послуг, які ми надаємо, входить як доставка і розгортання, так і демонтаж і вивіз містечка з території завершеного будівництва. Техно-Лідер доставляє на будівництво техніку для демонтажу, навантаження і транспортування модулів з майданчика.

Зокрема, для демонтажу та перевезення містечка на будівництві житлового комплексу "Міністерський" забудовник - компанія "Енергополь-Україна" - задіяв орендовану в Техно-Лідер спецтехніку:

  • кран-маніпулятор для демонтажу і переміщення модулів на довгоміри;
  • автокран;
  • довгомір для транспортування вагончиків модульного містечка.

Вся спецтехніка була забезпечена відповідними дозволами, нею керували кваліфіковані співробітники компанії Техно-Лідер.

Тепер, щоб встановити демонтувати будівельний містечко, забудовнику не потрібно мати в своєму автопарку цінну спецтехніку. Достатньо зателефонувати в Техно-Лідер і укласти договір оренди. Це істотно знизить витрати на будівництво, спростить логістику і вбереже керівництво компанії-забудовника від зайвого головного болю з дозвільними документами та персоналом.