Оренда кранів маніпуляторів: Київ + Київська область + Україна

⭐ ТОП-6 послуг кранів маніпуляторів без посередників. ⭐ Оренда крана маніпулятора цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені водії-оператори. ⭐ Ціна від 875 гривень за годину.

Оренда крана маніпулятора

Оренда крана маніпулятора Кран-маніпулятор - це підйомний механізм на стику автокрана і вантажного автомобіля, адже він не тільки піднімає і переміщує габаритні вантажі, але і за допомогою спеціальних пристосувань чіпко захоплює і надійно утримує великогабаритні об'єкти будь-якої конфігурації.

Які бувають крани-маніпулятори

Кран-маніпулятор розміщують на шасі вантажівки, що дозволяє використовувати його не тільки для вантажно-розвантажувальних робіт на нульовому і мінусовому рівні, але і для перевезення вантажу. Таким чином, за допомогою крана-маніпулятора можна завантажити великогабаритний об'єкт, перевезти його в потрібне місце і встановити в строго заданому положенні.

Вид машини залежить від типу механізму, який приводить в дію стрілу. Механізм буває:

 • тросовий - повільний, але дуже точний механізм, який ідеально підходить для роботи з дорогим і відповідальним вантажем;
 • ліктьовий - працює швидко, який підходить для будь-якого виду робіт, які не потребують філігранної точності.

Маніпулятором можуть бути оснащені вантажні автомобілі або авто з низькорамною платформою.

Призначення та ТОП-6 послуг кранів маніпуляторів

Скрізь, де необхідно виконати монтаж або демонтаж, підняти, перемістити, завантажити-розвантажити або перевезти великогабаритний або негабаритний вантаж, кран-маніпулятор з успіхом замінить автокран, навантажувач і вантажний автомобіль одночасно.

Орендовані крани маніпулятори широко використовуються у таких областях як:

 • демонтаж та перевезення побутівок, складських модулів, вагончиків, кіосків, гаражів, малих архітектурних споруд;
 • перевезення сипучих будматеріалів (погрузка грейферним ковшем);
 • монтаж-демонтаж рекламних споруд, бордів, щитів;
 • монтаж і демонтаж ЗБВ (наприклад, плит перекриття);
 • доставка та встановлення металопластикових виробів;
 • перевезення і встановлення великогабаритних ємностей, труб, ванн.

Краном-маніпулятором можна подати будівельні матеріали прямо на дах висотного будинку або в вікно будинку, що будується.

Без крана-маніпулятора не обходиться перевезення лісоматеріалів, установка і демонтаж великих рекламних споруд, МАФів. За допомогою цього виду спецтехніки підвозять дерева для озеленення ділянок, прибирають з дахів бурульки, евакуюють автомобілі.

Чому вигідно орендувати кран-маніпулятор в Техно-Лідері

Послуги крана маніпулятора в КиєвіФахівці компанії Техно-Лідер стверджують: досить побачити один раз кран-маніпулятор в роботі, щоб зрозуміти, що сучасне будівництво, комунальне господарство або промислове підприємство не може без нього обійтися. Але що робити, якщо немає коштів для покупки, обслуговування та зберігання такої дорогої техніки? Відповідь проста: орендувати в Техно-Лідері.

Це вигідно, тому що:

 1. вся наша техніка сучасна, доглянута, заправлена ​​і має всі необхідні документи;
 2. ми надаємо свій кваліфікований персонал;
 3. оренду можна оформляти погодинно, починаючи не зі зміни, а з 4-х годин;
 4. доставка крана-маніпулятора до місця роботи по Києву і Київській області у деяких випадках безкоштовна;
 5. ціни на оренду - досить гнучкі.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг кранів маніпуляторів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуги крана маніпулятора), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.