Оренда довгомірів: Київ + Київська область + Україна

⭐ ТОП-7 послуг довгомірів без посередників. ⭐ Оренда довгоміра можлива цілодобово (24 год) + 7 днів на тиждень. ⭐ 100% досвідчені водії. ⭐ Ціна від 813 гривень за годину.

Оренда довгоміра

Оренда довгомірівДовгомір - це спеціальний автомобіль з подовженим кузовом для перевезення великих або негабаритних вантажів - труб, металопрокату, залізобетонних перекриттів і паль, балок і колод, стовпів для ліній електропередач і рейок, будівельних побутівок та контейнерів.

Особливості та типи довгомірів

Конструкційно довгомір складається з тягача і бортового причепа довжиною до 13,5 м. Ця потужна машина перевозить вантажі вагою до 20 тонн і використовується у випадках, коли перевезти вантаж звичайним автомобілем неможливо через велику вагу, довжину або габарити.

Типи довгомірів розрізняють по довжині і конфігурації причепа і ділять на:

 • довгомір з кузовом в 6 м - для перевезення вантажів масою до 10 тонн (самий маневрений, перевозить несортовий металопрокат, будівельні вагончики, ЗБВ);
 • довгомір з кузовом в 9 м - вантажопідйомність такого автомобіля досягає 15 тонн (досить маневрений в умовах міста, можна перевозити труби, ЗБВ перекриття, будівельні вагончики, верстати, техніку);
 • довгомір з кузовом 12 м - має вантажопідйомність 20 тонн (перевозить сортовий металопрокат, контейнери, модулі будівельних містечок);
 • довгомір з кузовом 13,5 м - для перевезення особливо довгих виробів (наприклад, стовпів ЛЕП) масою в 20 тонн.

Довгомір, який складається з тягача і бортового причепа, дозволяє спростити перевезення довгих вантажів і скоротити її час. Зазвичай борти захищають вантаж, але також застосовуються тенти і додаткові кріпильні механізми.

Автомобіль, що складається з тягача і відкритого борту називають "шаланда". Ці довгоміри перевозять вагончики, контейнери, побутівки і навіть невеликі споруди і баштові крани. Длинномери-шаланди іноді використовують в якості сцени в масових заходах на відкритому повітрі.

Застосування та ТОП-7 послуг довгомірів

Область застосування цих машин досить різноманітна. Орендовані довгоміри задіюють коли потрібно перевести:

 • будівельні матеріали;
 • спецтехніку;
 • вагончики, битовки, кунги;
 • великі партії товару;
 • заводське, поліграфічне обладнання;
 • лісо - пиломатеріали;
 • труби, метал, арматуру.

Як орендувати довгомір в компанії Техно-Лідер

Для транспортування важких великогабаритних вантажів не обов'язково мати в автопарку власний довгомір. Машину можна орендувати як для тривалих робіт, так і для разових перевезень.

Послуги довгоміра в КиєвіЩоб взяти в оренду довгомір Mercedes Actros вантажопідйомністю 20 тонн і довжиною кузова 13,5 м в компанії Техно-Лідер, потрібно зробити кілька простих кроків:

 1. Оформити заявку, натиснувши кнопку "Замовити" під зображенням, або вказати свій телефон в поле "Хочете, зателефонуємо".
 2. Дочекатися дзвінка нашого менеждера (час дзвінка висвічується на сторінці).
 3. Обумовити з менеджером умови і терміни оренди.
 4. Запитати про умови погодинної оплати, знижки та акції.
 5. Скласти договір або усну домовленість.

Ви можете бути спокійні і впевнені в надійності компанії Техно-Лідер з питань:

 • про доставку довгоміра до місця робіт;
 • про персонал, оскільки наша компанія надає техніку з професійними водіями;
 • про оформлення необхідних дозволів.

Також ми допоможемо Вам визначитися з типом платформи і логістикою.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг довгомірів в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуги довгоміра), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.