Послуги автомобільного крана МАЗ в Києві і області

Послуги автомобільного крана МАЗ в Києві і області

Послуги автомобільного крана МАЗ в Києві і області

Мін.замовлення 4 год 7000 грн +подача, Зміна 8 год 8000 грн. Ціна за год, від: 1000 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 1000 грн.
Категорія:

Даний автокран призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт зі звичайними вантажами на розсереджених об'єктах Києва. Використовується як в обмежених умовах сучасних міст, так і в важких умовах віддаленості від населених пунктів.

ТОП-3 найбільш популярних послуг Автокрана Машека КС-55727-1-11 25 т.:

1. Дорожнє і житлове будівництво.
2. Навантаження й розвантаження вантажів.
3. Різноманітні ремонтні та будівельні роботи.

 

Технічні характеристики:

Модель

Вантажопідйомність

Маса спорядженого автомобіля

Габарити в транспортному положенні, Д х Ш х В:

Висота підйому

Висота підйому при максимальному вильоті

Виліт стріли

Глибина опускання

Автокран Машека КС-55727-1-11 25 т.

25 т.

23,5 т.

12000х2500х3900 мм.

28 м.

19,6 м.

20 м.

3 м.

 

Оеличезна потрібність такої спеціальної техніки при будівництві котеджів, мостів, доріг та інших об'єктів. Автокран МАЗ якісний і надійний, в технічному експлуатаційному обслуговуванні така техніка невибаглива.

Гідравлічна система кранової установки забезпечує плавне керування всіма механізмами з широким діапазоном швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох кранових операцій. Застосування в гідросистемі оцинкованих трубопроводів в комплексі з гідроапарата провідних світових виробників дозволяє значно знизити витрати на обслуговування крана в процесі експлуатації. Передбачено виконання крана з керуванням у вигляді джойстиків.

Автокран Машека відноситься до середнього класу підйому вантажів.
Кабіна комфортабельна і має великий внутрішній об'єм. Круговий скління забезпечує відмінну видимість робочої зони при будь-яких довжині стріли і будь-якого кута нахилу стріли. Застосування сучасних матеріалів значно поліпшило тепло- і шумоізоляцію. Для обігріву кабіни використовується автономний дизельний обігрівач «Планар».

Можливість телескопування стріли з вантажем на гаку дозволяє автокрану виконувати спеціальні роботи: встановлювати вантажі у важкодоступних місцях, проносити вантаж серед змонтованих конструкцій. Застосування гідроциліндра телескопування діаметром 125 мм дозволило прибрати проміжний фіксатор на довжині стріли 14,08 м і збільшити масу телескопіруемого вантажу до 6 т т.

Даний кран здатний виробляти такі ж функції, як козлові і гусеничні крани, гідроманіпулятори. У порівнянні з гусеничної спецтехнікою, автокрани Машека на колісному шасі здатні самостійно дістатися до віддалених об'єктів.

Діяльність автокрана не обмежується тільки роботою на будівництві або монтажі, він здатний здійснювати навантажувальні і розвантажувальні роботи на складах, шахтах і інших об'єктах. Автокрани на базі МАЗ здатні замінити кілька робочих одиниць і прискорити процес роботи.

 

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.