Оренда автокрана МАЗ в Києві та Київській області

Оренда автокрана МАЗ в Києві та Київській області

Оренда автокрана МАЗ в Києві та Київській області

Мін.замовлення 4 год 5000 грн +подача, Зміна 8 год 6000 грн. Ціна за год, від: 750 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 750 грн.
Категорія:

Аренда автокрана Машека (МАЗ) 15 т

Даний автокран призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт зі звичайними вантажами на розосереджених об'єктах Києва. Використовується як в обмежених умовах сучасних міст, так і в важких умовах віддаленості від населених пунктів.

ТОП-3 найбільш популярних послуг Автокрана Машека КС-45729А-0-01 16,2 т.:

1. Дорожнє і житлове будівництво.
2. Навантаження й розвантаження вантажів.
3. Різноманітні ремонтні та будівельні роботи.

 

Технічні характеристики:

Модель

Вантажопідйомність

Маса спорядженого автомобіля

Габарити в транспортному положенні, Д х Ш х В:

Висота підйому

Висота підйому при максимальному вильоті

Виліт стріли

Глибина опускання

Автокран Машека КС-45729А-0-01 16,2 т.

16,2 т.

18,2 т.

10700х2500х3900 мм.

20,7 м.

10 м.

18 м.

3 м.

 

Шасі автокрана має хорошу маневреність і легкістю управління, що дає можливість використовувати автокран на об'єктах з різними типами під'їзних шляхів, а малі габарити роблять його придатним до експлуатації в умовах обмеженого простору сучасних міст.

Привід установки автокрана здійснюється за допомогою аксіально-поршневого насоса, що приводиться в обертання двигуном базового а / м через коробку передач і додаткову коробку відбору потужності. Лебідки механізму підйому і повороту - планетарного типу. Нижня рама коробчатого перетину з похилими гідравлічними висувними виносними опорами.

Механізми автокрана мають індивідуальний привід з незалежним управлінням від гідромоторів і гідроциліндрів. Гідравлічна система втановлення автокрана забезпечує плавне керування всіма механізмами з широким діапазоном швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох операцій автокрана.

Вантажовисотні характеристики автокрана Машека

Трьохсекційна стріла довжиною у втягненому положенні 8,75 м забезпечує автокрану компактність і маневреність при переїздах, а в повністю висунутому (20,75 м) - велику робочу зону і велику висоту переміщення вантажу при роботі автокрана. Можливість телескопування секцій стріли автокрана з вантажем дозволяє автокрану виконувати спеціальні завдання при монтажі, встановлювати вантажі у важкодоступних місцях, проносити їх серед змонтованих конструкцій.

Стріловидне обладнання складається з трьохсекційної телескопічної стріли з силовим висуненням секцій довгоходової гідроциліндрованої і поліспастами висуненням і втягування верхньої секції стріли, лебідки, вантажного каната і підвіски крюка, гідроциліндра підйому стріли, притискного ролика.

Телескопічна стріла автокрана за допомогою осі кріпиться до стійок поворотної рами. Вантажний канат закріплюється на барабані лебідки.

За безпечну роботу автокрана відповідає комплекс приладів і пристроїв, в тому числі мікропроцесорний обмежувач навантаження з цифровою індикацією параметрів в кабіні машиніста автокрана. Обмежувач навантаження може працювати в режимі координатною захисту і має вбудований прилад фіксації характеристик - "чорний ящик" і вбудований модуль захисту від небезпечної напруги при роботі поблизу ЛЕП.

 

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.