Оренда самоскида МАЗ 551605 в Києві і області

Оренда самоскида МАЗ 551605 в Києві і області

Оренда самоскида МАЗ 551605 в Києві і області

Мін.замовлення: 4 год 5000 грн +подача, Зміна 8 год 7000 грн . Ціна за 1 годину від: 875 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 875 грн.
Категорія:

Самоскид МАЗ 551605-271Самоскиди з лінійки МАЗ 551605 271 найбільш популярними були в сільськогосподарській сфері. Модель створена на базі шасі з колісною формулою 6х4, що забезпечує високу прохідність машини і можливість ергономічної експлуатації в складних погодних та / або дорожніх умовах. Результати тест-драйвів показали, що самоскид добре працює і при низьких, і при високих температурах; демонструє належну керованість і маневреність на бездоріжжі.

Самоскид для транспортування сипучих вантажів

Максимальна допустима вантажопідйомність моделі становить 20 тонн. Даний вид техніки використовується для транспортування сипучих вантажів різного типу - будівельні суміші та сміття, пісок, грунт і т.і. Але все ж, незважаючи на затребуваність у будівельних компаній, ця модель не просто так названа «самоскидом-сільгоспників МАЗ» - зустріти її можна в автопарках практично всіх підприємств сільськогосподарської сфери.

У комплектації самоскида - двигун ЯМЗ-238ДЕ з потужністю 330/243 к.с .; коробка передач 9JS135A з числом передач 9; паливний бак з об'ємом 350 літрів. На моделі встановлена платформа із заднім розвантаженням і підігрівом; кабіна малого типу (без спального місця).

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.