Оренда Поливомийної Машини

Послуга поливомийної машини для очищення авто доріг, вулиць, дворів, житлових комплексів, зупинок в Києві та Київській області від 750 грн
Оренда Поливомийної Машини

Оренда Поливомийної Машини

Мін.замовлення 4ч 6000грн +подача 8ч 8000грн +подача. Ціна за 1 годину, від: 750 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 750 грн.

Послуги поливомийки

Поливомийка у орендуКомпанія Техно-Лідер проводить мийку автомобільних доріг, вулиць, дворів, житлових комплексів, зупинок. Під послугою мається на увазі комплекс заходів, спрямованих на створення чистого середовища для здоров'я людини, шляхом полива відкритих територій.

Оренда поливомийної машиниТак так вода подається під напором, ми виконуємо не тільки мийку Вашої території, але і її прибирання! Якщо є необхідність, то безпосередньо перед поливом можна також використовувати щітку, щоб підмести територію і прибрати сміття, бруд і пил.

Послуга виконується дуже швидко, якісно і безпечно!

Для замовлення послуги, залиште замовлення на нашому сайті та наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Також поливомийна машина призначена для обслуговування дорожньої мережі, площ, парковок і прилеглих територій з асфальтовим або цементобетонним покриттям. Вона оснащена щітковим обладнанням, за допомогою якого відбувається очищення поверхні від забруднень і досягається більш якісний результат обробки. Вода з цистерни подається через дві форсунки під високим тиском, натиск води ефективно змиває різні забруднення і пил з дорожнього покриття, випаровування води з асфальту додатково охолоджує його, запобігаючи розвитку надзвичайної колійності дороги в жарку погоду. Автомобіль може додатково комплектуватися бульдозерним відвалом для очищення доріг від снігу в зимовий час.

Послуги поливомийної машиниГоловні технічні характеристики:

  • силовий агрегат - дизель або бензин (в залежності від типу автомобіля);
  • місткість металевої цистерни - близько 6 000 літрів;
  • максимальна маса заправки - 6150 кг;
  • ширина зони роботи - для мийки - 2,5 м, для снігу - 2,5 м, для підмітання - 2,3 м, розпилення матеріалів (реагентів) від 3 до 9 м;
  • тиск в системі - 2МПа;
  • щільність посипання реагентами - регулюється, від 100 до 400 г /м2;
  • загальна вага - не більше 14 000 кг.

Оренда та послуги по всій Україні

Поливомийна машина

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.