Оренда міні навантажувача Bobcat A300

Оренда міні навантажувача Bobcat A300

Оренда міні навантажувача Bobcat A300

Мін.замовлення: 8год, 6500 грн. Ціна за 1 годину від: 813 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 813 грн.

В спектр робіт міні навантажувача входять операції навантаження, розвантаження, доставки вантажу.

Міні навантажувач Bobcat A300

Модель A300 - це унікальний навантажувач компанії Bobcat з керуванням усіма чотирма колесами. Ця модель єдина в своєму класі в промисловості.

Вам потрібні універсальність, незначний вплив на грунт і ефективність? В такому випадку модель A300 - це якраз те, що вам потрібно!

Ця машина дозволяє оператору вибрати найкращий для роботи режим управління клацанням перемикача в кабіні. Або управління всіма колесами для плавного переміщення, зниженого зносу шин і незначного впливу на грунт, або управління з бортовим поворотом для отримання малого радіусу повороту і додаткової маневреності.

Фронтальний підйом вантажу забезпечує відмінну висоту підйому, виліт стріли, кут перекидання для навантаження на вантажівки і відмінний огляд для оператора.

Модель A300 оснащена рамою Power Bob-Tach ™ для навісного обладнання, що дозволяє машині використовувати велику кількість навісного обладнання, щоб справлятися з усіма завданнями.

Кабіна з підігрівом, дві передачі (18,5 км /год швидкість переміщення) і можливість вибору органів управління у вигляді джойстиків (SJC) є стандартом для збільшеної зручності, ефективності та продуктивності.

Ви можете отримати ще більше від такої машини завдяки використанню гідравліки з великою продуктивністю, закритої кабіни з кондиціонуванням повітря, рами Power Bob-Tach ™ для навісного обладнання і приладової панелі класу люкс, які доступні в якості заводської опції.

Bobcat A300

Технічні характеристики:

  • Вантажопідйомність (згідно ISO 14397-1): 1362 кг
  • Потужність двигуна кВт /к.с .: 58 кВт /78,9 к.с
  • Вага: 3934 кг

Переваги моделі:

  • Фронтальний підйом вантажу - 3272 мм висота до осі повороту ковша - можна робити навантаження на вантажівки.
  • Два режиму управління колесами - мінімальний знос шин.
  • Дві стандартні передачі (18,5 км /год швидкість переміщення), закрита кабіна з підігрівом і можливістю вибрати органи управління у вигляді джойстиків (SJC). Довга колісна база.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

 

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.