Оренда крана-маніпулятора з низькорамної платформою

Оренда крана-маніпулятора з низькорамної платформою

Оренда крана-маніпулятора з низькорамної платформою

Мін.замовлення 4 год 7000 грн +подача, Зміна 8 год 8000 грн. Ціна за 1 год, від: 1000 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ

При довгостроковій роботі ціна за 1 годину:

від 1000 грн.

Аренда крана-манипулятора с низкорамной платформой

Кран-маніпулятор - це ефективне багатофункціональне підйомно-транспортний засіб. КМУ відрізняються більшою маневреністю, ніж автомобільний кран, дозволяють поєднувати функції завантаження / розвантаження і транспортування вантажів, часто використовуються як евакуатори для автомобілів..

ТОП-9 найбільш популярних послуг крана-маніпулятора Mercedes-Benz 1834 Palfinger 17000:

1. Перевезення і подача вантажу маніпулятором на дах будівлі.
2. Перевезення і подача вантажу краном маніпулятором в віконний проріз будівлі.
3. Перевезення і установка ємностей краном маніпулятором.
4. Навантаження-розвантаження і перевезення лісоматеріалів краном-маніпулятором.
5. Встановлення рекламних матеріалів КМУ.
6. Розвантаження-навантаження металоконструкцій крана установкою.
7. Навантаження-розвантаження і перевезення маніпулятором дерев для озеленення ділянки.
8. Навантаження-розвантаження і перевезення краном маніпулятором автомобілів для евакуації.
9. Перевезення, вантаження і вивантаження побутівок, контейнерів, вагончиків, МАФів.

Технічні характеристики:

Модель

Вантажопідйомність автомобіля

Вантажопідйомність крана

Довжина кузова

 

Довжина стріли

Маса спорядженого автомобіля

Довжина вантажної платформи

Габарити

Д х Ш х В:

Mercedes-Benz 1834 Palfinger 17000

 

КМУ встановлено за кабіною водія.

Автомобіль додатково обладнаний гідробортом.

 

20 тонн

5 т.

13 м.

12 м.

7 т.

9 м.

15500х2500х3500 мм.

Кран-маніпулятор з низькою платформою дозволяє зручно розміщувати вантаж на нізкорамніка, завдяки невеликій висоті вантажного відсіку (від 0,4 до 0,9 м.). Різні розміри ширини і довжини платформи дозволяють працювати з об'єктами будь-яких габаритів. Іноді транспортування такого вантажу вимагає супроводу ДПС, що викликає додаткові витрати. Але за умови правильно підібраного крана маніпулятора з низькою платформою цього не буде потрібно.

Якщо ви купили трактор, а перевозити його потрібно з іншого міста, тоді до ваших послуг буде запропонована низькорамна платформа. Ваше обладнання або спецтехніка буде перевезена за всіма правилами і в межах дозволених габаритів (4 метра по висоті разом з платформою і 2.55 метра по ширині).

Функціональний кран-маніпулятор (низькорамнік) незамінний, коли необхідно здійснити вантажно-розвантажувальні роботи на будмайданчику, наприклад, або оперативно перевезти великогабаритний вантаж, помістивши його на маневрене транспортний засіб, обладнане маніпулятором.

Низькорамний маніпулятор - це ідеальне рішення для перевезення малогабаритного вантажу. Низькорамнік відрізняється відмінною маневреністю і може транспортувати вантажі вагою до 12 тонн. Дуже часто перед людьми стоїть завдання транспортувати вантаж висотою 3 метри, а то і вище. Якщо встановити такий вантаж на платформу звичайного маніпулятора, утворюється висота не допустима для транспортування на дорогах. На дорозі, без дозволу автоінспекції можна перевозити вантажі з максимальною висотою 4 метри

Кран-маніпулятор з низькорамної платформою

При транспортуванні вантажів досить один раз побачити такий кран в роботі, і ви зрозумієте, що конкурентів у нього немає. Тільки такий транспортний засіб дозволяє перевозити вантажі, які за своїми розмірами перевищують платформу. В результаті, маніпулятор низькорамнік можна використовувати при транспортуванні промислових агрегатів, спеціальної техніки, труб, цистерн, перевезення генераторів тощо.

До переваг маніпулятора низькорамніка можна віднести:

  • здатні перевезти великогабаритні вантажі, з якими інші транспортні засоби не в змозі впоратися;
  • мають підвищену вантажопідйомність;
  • можливість перевозити вантажі, які за параметрами більше платформи;
  • відрізняються хорошою прохідністю;
  • можливість надійно закріплювати і фіксувати вантаж за допомогою розширювачів, лебідок та інших закріплюваємих елементів.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.