Оренда автовишки АП-18 в Києві та Київській області

Оренда автовишки АП-18 в Києві та Київській області

Оренда автовишки АП-18 в Києві та Київській області

Мін.замовлення 4 год 4500 грн +подача, Зміна 8 год 5500 грн. Ціна за 1 год, від: 688 грн.
Знижки постійним клієнтам Знижки при замовленні від 7 змін Оплата без ПДВ або з ПДВ
від 688 грн.
Категорія:

Аренда автовышки АП-18 (телескоп, маневренная)

Телескопічна автовишка АП-18 на шасі ГАЗ-3309, розрахована на здійснення всіх видів ремонтних робіт. Вона відрізняється підвищеною маневреністю.

 

ТОП-15 найбільш популярних послуг автовишки АП - 18:

1. Фарбування, декор фасадів будівель, зміцнення несучих конструкцій балконів.
2. Утеплення зовнішніх труб в житлових будинках.
3. Укладання і ремонт покрівлі (підшивка дахів).
4. Установка і демонтаж рекламних банерів.
5. Кронування дерев, (обрізка гілок, надання форми крони).
6. Установка систем і обслуговування кондиціонування, супутникових антен.
7. Обслуговування водостічних труб.
8. Зовнішня теплоізоляція стін житлових будинків.
9. Монтаж металоконструкцій, каркасів швидкомонтованих будинків (заправок, складів, ангарів для зберігання).
10. Електромонтажні роботи.
11. Ремонт автомобільних і залізничних мостів, надземних переходів.
12. Реалізації робіт знімальних груп.
13. Очищення фасадів і дахів будинків від обледеніння, снігу і бурульок.
14. Ремонту та обслуговування ліній електропередач.
15. Роботи на підстанціях і електростанціях.

 

 Модель

Вантажопідйомність люльки

Маса спорядженого автомобіля

Габарити АП-18 в транспортному положенні,
Д х Ш х В

автовишка АП-18

на шасі ГАЗ-3309

250 кг.

10 т.

8200 х 2500 х 3400 мм.

 

Розглянемо докладніше характеристики АП 18. Максимальна висота підйому дорівнює 18 метрам. Виліт при цьому здійснюється на 7,5 метрів. Сама люлька здатна витримувати вагу до 200 кг, тому вміщує в себе не більше 3 осіб. При цьому, як уже було сказано, люлька дозволяє витримувати напругу до 1000 В. Стріла має відчутний кут повороту. Він становить 360 градусів. В якості шасі найчастіше використовується автомобіль ГАЗ моделі 3309. Колісна формула цього транспортного засобу 4х2. Маса шасі і надбудови автовишки досягає 6300 кг. Таке шасі прекрасно витримує надбудову автовишки, тому-то саме ГАЗ 3309 найчастіше використовується для АП 18.

Автогідропідіймач АП 18 - це відмінна техніка для виконання цілого ряду будівельних, монтажних і ремонтних робітт.

Оренда автогідропідіймача АП-18.09

Автогідропідіймач АП-18.09 є популярною і актуальною спеціальною технікою для здійснення цілого ряду робіт. Перш за все, телескопічна автовишка необхідна для виконання будівельних робіт. Нерідко використовується для обслуговування та ремонту електромереж. Завдяки тому, що автогідропідіймач здатний працювати при впливі напруги до 1000 В, його впевнено використовують для лагодження електричних мереж, причому роблять це повсюди. Більш того, робочий повністю захищений від впливу високої напруги, оскільки кошик монтажна (люлька) зроблена виключно з електроізоляційного матеріалу.

Дана модель може досягати висоту до 18 метрів. Ця характеристика також сприяє широкому використанню. Монтажні та будівельні роботи на сучасних об'єктах не можуть пройти без використання подібної техніки. Крім того, їй не страшна ні спека, ні холод. Виходячи з технічних характеристик, автогідропідіймач може експлуатуватися при температурі від -40 до +40 градусів.

Автопідйомник АП-18 дозволяє без проблем здійснити підйом персоналу або легке обладнання на висоту до 18 метрів. Автовишка стане в нагоді при проведенні будь-яких монтажних і ремонтних робіт громадських, промислових і житлових будівель, де необхідно доставити людей і обладнання на певну висоту.

Особливістю даного підйомника є ізольованість люльки, що дозволяє проводити роботи (за умови відсутності атмосферних опадів) на лініях ЛЕП з максимальною напругою в 1000 Вольт. При дотриманні всіх умов, роботи на високовольтних лініях можна проводити без відключення електрики.

Максимальна швидкість вітру, що забезпечує стабільну і безпечну роботу, не повинна бути вище 10 м/с.

Оренда та послуги по всій Україні

Крім надання послуг в Києві, а при довгостроковій оренді і по всій Україні, ми також активно працюємо на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка (особливі умови надання послуг), Боярка, Малютянка, Мила, Лука, Бузва, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки, Борщагівка, Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе, Бровари, Велика Димерка, Зазим'я, Калинівка, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів, Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.