Замовити вивезення будівельного сміття

Замовити вивезення будівельного сміття

Замовити вивезення будівельного сміття

за машину: 600 грн.
від 600 грн.
Категорія:

Чому не можна викидати будівельне сміття в контейнери?

Правильний розподіл сміття

Згідно житловому кодексу, вивіз будівельного сміття не входить до переліку комунальних послуг, які оплачуються мешканцями. Так що, в більшості випадків, городяни зобов'язані вивозити будівельне і великогабаритне сміття своїми силами. Виняток становлять лише ті, хто уклав окремий договір з керуючою компанією і додатково оплачує цю послугу. Все частіше недобросовісні мешканці складують у сміттєвих баків і майданчиків негабаритний сміття, хоча робити це категорично забороняється. Будівельне сміття неоднорідний за своєю структурою. Залежно від масштабів і видів робіт відходи можна умовно розділити на кілька підвидів:

  • Великогабаритні будівельні відходи - це найбільша категорія. Сміття утворюється в результаті робіт з часткового або повного демонтажу будівель, будов. Ця група включає фрагменти бетонних конструкцій, шматки штукатурки, бій каменю, цегли, старі віконні та дверні блоки, залишки труб, металобрухт.
  • Відходи, які утворюються в ході перших етапів будівництва засмічений грунт - цементний пил, залишки будівельних матеріалів, упаковки, що відслужила тари.
  • Сміття, утворений на стадії оздоблювальних робіт - залишки скла, керамічної плитки, шпалер.

Будівельне сміття

Для того, щоб не допустити зайвих витрат і в зв'язку з цією класифікацією вивезення будівельного сміття з квартири в Києві повинен бути організований грамотно. Тому мешканці та підприємства повинні замовити спеціалізовану техніку для вивезення будівельного сміття на полігон із захоронення твердих побутових відходів.

Порада:
Чи не намагайтеся викинути будівельне сміття в контейнер під покровом ночі. Сусіди вас не побачать, але багато управляючі компанії та ЖКГ, втомившись боротися з порушниками, встановлюють відеокамери. Штраф за незаконне використання контейнерів для побутових відходів буде набагато більше, ніж легальна утилізація. Як бачите, щоб вирішити таку проблему без неприємних наслідків, є цілком розумні способи. Якщо ви вже вирішили, позбавиться від будівельного сміття, то можна звернутися безпосередньо до нас. За швидким і правильним вивезенням та утилізації будівельного сміття.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.