Оренда автовишки для обрізки дерев в Києві та Київській області

Оренда автовишки для обрізки дерев в Києві та Київській області

Оренда автовишки для обрізки дерев в Києві та Київській області

За 1 годину: 500 грн.

Обрізка дерев

Обрізка плодових дерев і чагарників здійснюються навесні і восени. Весняна обрізка проводиться з кінця лютого до початку травня, осіння обрізка - з середини жовтня до кінця листопада.

від 500 грн.
Категорія:

Обрізка дерев, має різні види і призначення: санітарна обрізка, проріджувати обрізка, формувальна обрізка (формує обрізка), омолоджує обрізка, обрізка на плодоношення, комплексна обрізка.

Складність і вартість обрізки плодових дерев залежить від багатьох чинників - від віку дерев, від виду плодових дерев, їх кількості. Це найбільш відповідальний вид робіт. Помилки при обрізки плодових дерев, можуть повністю залишити власника без врожаю, або істотно знизити його.

Обрізка дерев дає:

• видалити гілки, які заважають пересуванню людей, будівлям, комунікаціям і спорудам;
• контролювати і направляти зростання гілок;
• видалити хворі або невиправдано витрачають енергію гілки;
• зниження висоти дерев;
• поліпшення якості плодів;
• прорідити крону дерев, для хорошого доступу сонячного світла і доступу повітря до інших гілок;
• омолодити і оздоровити;
• оформити естетичний і акуратний зовнішній вигляд. Обрізка дозволяє підтримувати дерева в хорошому стані і значно підвищує їх врожайність.

Вирізаючи деякі гілки зрілого, що плодоносить дерева, ви зменшуєте кількість які утворилися на ньому плодів і забезпечуєте кращу освітленість всередині крони. Решта плоди ростуть краще (і урожай з цього дерева в перерахунку на кг. Теж буде більше), мають більш привабливий зовнішній вигляд. Збільшення циркуляції повітря і проникають всередину крони сонячні промені, запобігають розвитку хвороб.

Обрізку слід робити щороку.

Щорічне видалення декількох гілок, переноситься вашим деревом менш болісно, ніж сильна обрізка раз в 2-3 року. Як правило, ви можете вирізати з крони кількість гілок, приблизно рівне торішньому приросту. Найбільш проста обрізка дерев, доводиться на вуличні, придорожні та дворові дерева. Основне призначення такої обрізки - це видалення заважають комунікацій гілок, що омолоджує і санітарна обрізка.

5 1 1 1 1 1
Оцінка якості 5 (1 Голос)

Ваш відгук дуже важливий для нас, вкажіть, що саме Вам сподобалося або які побажання у Вас є до нашої компанії.

При оцінці 4 і нижче поля обов'язкові для заповнення.